Kiedy Wy bawicie się w najlepsze w swojej podróży poślubnej, lub zwyczajnie wylegujecie się w ciepłych piaskach egzotycznych plaż, ja robię wszystko abyście po powrocie byli zachwyceni z formy w jakiej otrzymacie zdjęcia. Oczywiście wybór należy do Was, a jest w czym wybierać.
Aby zatem Wasze najpiękniejsze zdjęcia miały godną siebie oprawę proponuję Wam:

 

Płyta CD / DVD

Niezależnie od tego, czy zażyczycie sobie aby Wam przygotować fotoksiążkę, zdjęcia w albumie, czy w jakiejkolwiek innej formie, to zawsze w ramach zlecenia otrzymacie wszystkie zdjęcia nagrane na płytę. Wszystkie zdjęcia będą po retuszu a płyta zostanie przygotowana specjalnie dla Was w wyjątkowym okładkowym wydaniu.

 

Foto album

To najbardziej tradycyjna i najczęściej wybierana forma oprawy zdjęć. Duży ozdobny album, czarne karty przekładane pergaminem. Wklejone zdjęcia w formacie 15x21. Proponuję szeroki wybór albumów, zaczynając od tych najprostszych o gotowej stylistyce a kończąc na albumach wykonanych wg indywidualnych życzeń. Sami wybierzecie materiał okładki, dodatki, sposób wykończenia albumu tradycyjnego. Daję Wam do wyboru olbrzymią paletę możliwości – możecie stworzyć własny album w niepowtarzalnym stylu.


Fotoksiążka

Najbardziej ekskluzywna fotoksiążka na rynku. Otwierane na płasko naświetlane sztywne karty o gramaturze 800 g/m2. Szeroki wybór okładek zaczynając od tkanin a kończąc na skórze. Niezliczona ilość formatów i dodatków takich jak: obszycia, stemple, grawery, czcionki, metalowe rogi, elementy biżuterii Swarovski itp. Ten ogromny wybór pozwoli Wam na niemal nieskończoną liczbę kombinacji.


Prezentacja multimedialna

To przygotowany specjalnie dla Was pokaz zdjęć z podkładem muzycznym. Oczywiście płyta, przyodziana zostanie w specjalne ozdobne etui.


Nośniki danych

Pendrive Box to ręcznie wykonane pudełko z nośnikiem danych. Wyglądem przypomina szkatułkę, co dodaje mu eleganckiego charakteru.
Pendrive z okładką Classic. Nowoczesny nośnik danych i klasyczne opakowanie - połączenie stworzone, abyście mogli wygodnie i elegancko
przechowywać swoje zdjęcia. Okładka umożliwia umieszczenie dowolnej grafiki na opakowaniu - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, dzięki czemu produkt staje się niepowtarzalny.


Opakowania

Estetyka połączona z funkcjonalnością. Opakowania na fotoalbumy zapewnią trwałość, zabezpieczą i nadadzą Waszej pamiątce wyjątkowy charakter. Od rozwiązań ekonomicznych po super ekskluzywne. Wybór należy wyłącznie do Was.

Ponieważ każdą Młodą Parę traktuję w sposób indywidualny i wyjątkowy szczegółowa oferta przygotowywana i dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Podczas spotkania z Młodą Parą ustalam wszystkie szczegóły dot. oferty. Przedstawiam przykładowe produkty, katalogi i próbki.