Przygotowania do ślubu.
Czyli te tak bardzo ważne (szczególnie dla Niej) chwile. Uczestniczę w całościowych przygotowaniach Panny Młodej oraz w miarę możliwości, Pana Młodego. Zdjęcia mogą być wykonane zarówno w domu jak i salonach kosmetycznych, fryzjerskich itp.

Błogosławieństwo.
Czasem pomijana, ale w większości podtrzymywana i pielęgnowana piękna tradycja, kiedy rodzice błogosławią swoje dzieci na nową drogę ich wspólnego życia. 

Ceremonia ślubna w Kościele bądź USC.
Nadszedł ten moment aby spojrzeć sobie głęboko w oczy i powiedzieć sakramentalne "tak". Przed Bogiem, wobec siebie, w gronie przyjaciół.  Grzechem byłoby nie uwiecznić tej chwili.
Jako osoba świadoma liturgii, podczas ceremonii będę obecny w momentach kluczowych, tak aby uwiecznić chwile najważniejsze a nie oderwane od rzeczywistości. 

Wesele.
No i po wszystkim. Czas zacząć codzienność. Oby była ona jednym wielkim weselem.
W tym tanecznym czasie jestem obecny od samego początku, czyli najczęściej od chwili przywitania chlebem i solą, lub tez kieliszkiem szampana, poprzez pierwszy taniec, zabawy weselne, oczepiny, podziękowania dla rodziców, tort itp. Z reguły ulatniam się około godziny 1 w nocy. Pozostałej części wesela czasem lepiej nie uwieczniać ;-)
Na życzenia Pary Młodej jestem w stanie zapewnić usługę fotobudki, wraz z obsługą i rekwizytami.
Plener.
Zdjęcia plenerowe mogą być wykonywane zarówno w dniu ślubu jak i w innym ustalonym terminie. Jeśli chodzi o czas, miejsce i formę, to ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zdjęcia mogą być wykonywane w klimacie miejskim, wiejskim, parkowym, nadmorskim itp., itd. Całkowita dowolność. Na życzenia Młodej Pary, możemy zjechać z aparatem całą Polską. (na Rysy nie wchodzę - mam lęk wysokości).